Bulletin

Právě vyšlo poslední vydání bulletinu Slovo v rámci projektu Nejsmesicizi.

Právě vyšlo nové číslo bulletinu SLOVO. Ačkoli jsme jej začali připravovat již před ruskou válečnou agresí vůči Ukrajině, věnujeme se aktuálně i velikému množství uprchlíků, kteří hledají pomoc v Česku.   

Přečtěte si prosincové vydání Bulletinu! Najdete v něm mimo jiné článek o českém projektu MEDEVAC, díky kterému do Česka přijelo už 27 běloruských lékařů, nebo text věnovaný Brazilcům, kteří se rozhodli usadit v České republice. Celé číslo si můžete přečíst po kliknutí na obrázek níže.

Přečtěte si třetí letošní číslo Bulletinu! Najdete v něm mimo jiné článek o afghánské komunitě v Česku, informace o novele cizineckého zákona, pravidelný a oblíbený blog ASI.JATKA či text o multikulturním festivalu RefuFest. Nechybí ani chutné recepty! 

Přečtěte si druhé letošní číslo Bulletinu! Najdete v něm mimo jiné rozhovor s bosenským chirurgem, článek o aktivitách Nejsme si cizí anebo si můžete ověřit, zda byste uspěli u zkoušky pro získání českého občanství.

Přečtěte si první letošní číslo Bulletinu, ve kterém najdete rozhovory se zajímavými osobnostmi, objektivní informace o cizincích v Česku, ale i třeba lahodné recepty.

@NEJSMESICIZI.CZ 2021