Storytelling

"Válka trvala již 2 roky a dozvěděla jsem se, že jsem těhotná." Jak si Olena, která žila ve válkou sužovaném ukrajinském městě, poradila v těžké životní situaci? Jaká byla její cesta do Česka?
Dozvíte se v posledním díle storytellingu.

Život může být nepředvídatelný. Životní příběh Silvy dokazuje, že osud nás může vyslat úplně jiným směrem, než jsme čekali. Jaké zvraty Silva zažila? Jaký zázrak potkal její rodinu? Dozvíte se v tomto díle storytellingu.

"Vietnamec a Čech jak poleno? To je jako kdyby Turek v Německu prohlašoval o sobě, že je Němec," ozvalo se od vedlejšího stolu v restauraci. Jaké to je, když se cítíte být Čechem, ale společnost vás stále bere jako cizince? A proč si Vietnamci druhé generace v Česku říkají "banáni"? Poslechněte si Minhův příběh.

Jaké to bylo vyrůstat v Kongu v 70. tých letech? Co se říkávalo o lidech ze severu Konga? Dozvíte se v novém dílu storytellingu #nejsmesicizi.

Poslechněte si životní příběh muzikanta Aliaksandra z Běloruska. Proč přišel do Česka? Proč v Bělorusku nemůžete hrát Pahoňu či nosit stejnojmenný symbol?

@NEJSMESICIZI.CZ 2021