Pozvánky

Přijďte v sobotu 4. 6. od 17 do 22 hodin do Kampusu Hybernská v Hybernské 4 a buďte svědky rozmanitého kulturního programu ukrajinských uprchlíků.

Přijďte do dejvické Klubovny na benefiční festival. Těšit se můžete na koncerty, stand-up, ukrajinskou kuchyni i jarmark!

Nenechte si ujít pořádný stand-up večírek!

5. května 2022, jste srdečně zváni na festival ukrajinské kultury a gastronomie na hlavním náměstí v Pražské tržnici a venkovním korzu.

Srdečně vás zveme na cyklus přednášek a doprovodných akcí Rozšířené obzory: Ukrajina edition na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Desítky festivalů, divadel a dalších kulturních institucí se připojují k výzvě #kulturaproukrajinu a chystají benefiční koncert na pražské Kampě. Už dnes od 18:00 na pražské Kampě.

Fank-soulový koncert, na němž zahraje Gasoline Rainbow a Soul Ožil se koná 18. března 2022 od 19:00 v pražských Kasárnách Karlín. Výtěžek z koncertu poputuje na pomoc válkou zasažené Ukrajině.

Benefiční řetězové čtení z ukrajinské literatury v podloubí Filozofické fakulty pořádá KOS – Komparastický spolek 2. 3. 2022 od 16:00 do 18:00 v Praze Filozofické fakultě UK.

Česko-japonská společnost pro vás těsně před Vánoci připravila workshop skládání origami ve stylu vánočních ozdob.

Centrum na podporu integrace cizinců vás zve na akci "Živé knihovny s cizinci žijícími v ČR".

@NEJSMESICIZI.CZ 2021