Přijměte pozvání na třídenní večerní kavárenský tour-de-Praha-4, jejichž tématem budou vystoupení cizinců o životě v Česku. Těšit se můžete na stand-up comedy známých komiků. Skvělý zážitek, plný smíchu, je zaručen! A kdy se můžete přijít zasmát? Program je připraven na 20., 21. a 23.9. 2021 a je zcela zdarma!  🥳🤩

Celkem se tedy můžete těšit na tři večery nabité vtipem! První z nich odstartuje již v pondělí 20. 9. 2021 v 19:00 ve Fantazie café. Pojďte si zpříjemnit začátek pracovního týdne vystoupením komiků z televizního pořadu Comedy Club Nikoly Džokić a Jiřího Jakima, kteří vám jistě vyčarují úsměv na tváři a postarají se o skvělý večer plný humoru. Řeč bude (nejen) o životě cizinců v Česku očima samotných cizinců.

Nikola Džokić je populární stand-up komik a moderátor. Je stálou tváří české stand-up comedy scény, kde se stal doslova miláčkem publika. Můžete jej znát z pořadu Comedy Club.

Jirka Jakima je stand-up komik, scénárista, herec a otec. Můžete jej znát z pořadu Comedy Club, ze stand-up show Muži o ženách anebo ze skeců Tigrana & Jirky 

Více informací najdete na FB pozvánce.

Druhý večer proběhne o den později, a to v prostorách Ňákýho kafé v Nuslích v 19:00. Tentokrát v podání populárního komika a virálního internet baviče Tigrana Hovakimyana

Tigrana můžete znát z televizního pořadu Comedy Club nebo z krátkých virálních vtipných videí na všech populárních sociálních sítích. Tigran je původem z Arménie a do Prahy se přestěhoval s rodiči, když mu bylo sedm. Začal obratem chodit do české školy, přestože nerozuměl ani slovo česky. 

 
Jakou dostal přezdívku na škole? A jak se dá zkomolit arménské příjmení na několik způsobů? To se můžete dozvědět už v úterý večer!
 
Více se o události dočtete ve FB pozvánce.
 
Komediální vystoupení cizinců o svém životě v Česku uzavřeme 23. 9. 2021 v 19:00 v Café Na půl cesty, kde si užijete skvělou stand-up comedy, inspirovanou nejlepšími tradicemi televizní show Comedy Club. Tentokrát s kazašským přízvukem. 
 
Ališer Nurachmetov je mladý komik původem z Kazachstánu. Známý je například z TV Show Underground comedy, kde sdílel scénu s Tomášem Plhoněm nebo Lucií Macháčkovou. Jeho ostrý smysl pro humor vás nenechá sedět v klidu. 
 
Více zjistíte ve FB pozvánce.
 
Vstup se řídí aktuálním nařízením vlády ČR. Akce je zcela zdarma a je pořádaná v rámci projektu Žijeme na čtyřce společně 2021 na integraci cizinců spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.
 
 
 

 

@NEJSMESICIZI.CZ 2021